Віртуальна реальність єднає карпати: інтерактивні шкільні лабораторії

про проєкт "Virtual Lab"

Назва проєкту: «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії».

Мета проєкту: наростити потенціал середніх шкіл для підвищення мотивації до навчання та працездатності учнів (7-17 років), підвищення якості освіти через партнерство, інновації та інтерактивні освітні технології в прикордонних громадах повіту Сату-Маре та Закарпатської області.

Завдання проєкту:

1. Інтеграція інновацій та технологій навчання на основі ІКТ (VIRTUAL LAB на основі віртуальних та доповнених реалій, середовище програмування SCRATCH) у навчальні програми та позакласні заходи 4 пілотних навчальних закладів у прикордонних громадах Румунії та України.

2. Вдосконалення навичок вчителів регіону проєкту (а саме викладачів пілотних шкіл для роботи з VIRTUAL LAB та запрошених вчителів інформатики інших шкіл цільових регіонів для роботи з програмним середовищем SCRATCH) з застосування інноваційних технологій на основі ІКТ, методів взаємодії з учнями у навчальному та позакласному навчальному процесах.

3. Організація транскордонної співпраці між навчальними закладами/органами/професіоналами, спрямованими на підвищення ефективності та підвищення якості освіти в прикордонних регіонах Румунії та України.

Партнери проєкту: Відділ освіти Тячівської районної державної адміністрації, Середня школа «Мірче Еліаде» (Румунія), Технічна школа "Anghel Saligny"(Румунія).

Загальний бюджет проєкту: 332 580,50 євро.

Проєкт 2soft/1.1/137 «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії» реалізується в межах Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 через Європейський Інструмент Сусідства за фінансової підтримки Європейського Союзу.