KnowING IPR

про проєкт

1 липня 2018 року стартував міжнародний проєкт "Підтримка інновацій в Дунайському регіоні шляхом розробки знань та управління інтелектуальною власністю" (KnowING IPR).

Проєкт реалізується я під керівництвом Факультету інформаційних технологій м. Нове Место (Словенія) та за участі 19 партнерів із 16 країн Європи.

KnowING IPR – це новаторське зусилля, спрямоване на поширення передових технологій інжинірингу знань для підприємств, особливо для малих та середніх. В результаті успішної роботи міжнародної команди стане можливим об'єднувати та використовувати знання про інновації, розвивати інноваційні технології та розширювати можливості співпраці в сфері прав інтелектуальної власності (ліцензування, спільне використання патентів , трансфер університетських технологій).

Очікувані результати проєкту дозволять усунути недоліки неякісних даних про права інтелектуальної власності в реальному житті, стимулювати розвиток ринку інтелектуальної власності, стимулювати подальші інвестиції в інновації, створювати конкурентні переваги для підприємств малого та середнього бізнесу Дунайського регіону на світовому ринку та посилювати комерціалізацію результатів досліджень ВНЗ та трансфер університетських технологій.

"Knowing IPR" поліпшить рамкові умови для створення та експлуатації досліджень та інновацій у Дунайському регіоні шляхом розробки та підтримки платформи Knowing Hub.

"KnowING IPR" створить транснаціональну платформу для інтелектуальної власності задля ефективної експлуатації наявних знань про патенти та інші форми інтелектуальної власності, а також використання вже існуючих досліджень та розробок.

Бюджет проекту: 2 149 800,00 євро

Період реалізації: 01.07.2018 – 01.06.2021

Більш детальну інформацію про проект можна знайти за посиланням: http://www.interreg-danube.eu/approved-projects/knowing-ipr