робочі зустрічі

5 листопада 2020 р. АРР "Закарпаття" долучилося до Марафону проєктів українських бенефіціарів, що був організований Українським інститутом міжнародної політики.

В межах заходу українські стейкголдери вперше на національному рівні презентували свої проєкти, розповіли про досвід транснаціонального співробітництва, поділилися першими здобутками та очікуваннями щодо реалізації подальших ініціатив на регіональному рівні.

АРР "Закарпаття", зі свого боку, презентувало одразу два проєкти, один з яких - KnowING IPR (Підтримка інновацій у Дунайському регіоні за допомогою інженерії знань та управління правами інтелектуальної власності).

18 вересня 2020 року відбулася зустріч щодо проєкту «KnowING IPR".

Ще у 2018 р. було заплановано, що в межах проєкту фінальна конференція має бути проведена в Ужгороді.

Таким чином, ми можемо мати неймовірну можливість зібрати представників 18 партнерів з 16 країн ЄС на Закарпатті і на декілька днів стати презентаційним майданчиком для експертів з інтелектуальної власності Дунайського регіону. Це також може стати надзвичайною промоцією Закарпаття!

"Можемо мати" та "може" - оскільки під час зустрічі було вкотре наголошено, що уряд України все ще не виконав усі вимоги щодо запуску системи контролю за Дунайською транснаціональною програмою, тому ця конференція може бути перенесена до іншої країни.

Готуємо офіційні звернення до народних депутатів від Закарпаття, голови Закарпатської ОДА Олексій Петров - голова Закарпатської ОДА та голови Закарпатської обласної ради, аби звернулися до Кабміну з питанням невідкладного усунення проблеми, яка залишається невирішеною вже два роки.

12 березня 2019 року в межах проєкту відбулася зустріч з представниками підприємців, юридичних компаній та освітніх закладів, що мала на меті аналіз поточного стану ПІВ (права інтелектуальної власності) в Україні. На зустрічі було висвітлено та обговорено такі важливі питання, як: рівень застосування та обізнаності про права інтелектуальної власності; актуальність використання ПІВ для українських підприємств; порядок використання, стан та практичне виконання законодавства про ПІВ та інновації; ступінь розвитку інституцій, що можуть надавати послуги у сфері інтелектуальної власності; рівень культури ставлення суб’єктів підприємницької діяльності до промислових ідей, інновацій, новітніх технологій тощо.