СТАРТОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

9 червня 2022 відбулася стартова конференція проєкту “Мала авіація Карпат

У румунському місті Сату-Маре відбулася стартова зустріч партнерів проєкту «Мала авіація Карпат», до якої в онлайн-форматі долучилися директор АРР «Закарпаття» Володимир Феськов та менеджер проєктів Агентства Валентин Волошин.

Як зазначив Володимир Феськов, війна в Україні ускладнює реалізацію проєкту, але його актуальність, зокрема на Закарпатті, обґрунтовано зростає.

«У цей складний час Закарпаття, як тилова область, отримало виклики в багатьох сферах. Наприклад, у нашій області зосереджено понад 45% від усіх релокованих підприємств в Україні. Ясна річ, для сталого розвитку бізнесу незайвим буде створити нові та ефективні підходи для мобільності людей та товарів. Крім цього, наш проєкт про ширші можливості для використання малої авіації: ми маємо розуміння, в яких громадах варто розвивати її потенціал та як це може допомогти мобільності, безпеці, розвитку області. Тому, АРР «Закарпаття» з партнерами раді його впровадженню та можливостям, які за цим слідують», - розповів Володимир Феськов.

За словами менеджера проєктів Агентства Валентина Волошина, повномасштабне вторгнення росії в Україну внесло суттєві корективи у заплановану роботу.

«Початок реалізації проєкту збігся з початком війни в Україні, тому ми зіштовхнулися з ускладненням комунікації, обмеженням можливостей щодо заходів, певної невизначеності в завтрашньому дні. Однак, під час другої частини зустрічі у Сату-Маре ми досягнули порозуміння із закордонними партнерами, котрі йдуть нам на зустріч, розуміють причини відтермінування заходів, передбачених проєктом і разом з нами шукають нові сценарії. Не дивлячись на обставини, в яких опинилася Україна, абсолютно всі зацікавлені у якісному впровадженні проєкту, і це хороша об'єднавча позиція», - вважає Валентин Волошин.

Нагадаємо, що даний проєкт спрямований на розвиток малої авіації у прикордонних регіонах Румунії, України, Угорщини та Словаччини, його реалізація триватиме до листопада 2023 року.