Переможці конкурсу

КОНКУРС СТАРТАПІВ 2023 ЗАВЕРШЕНО!

Відбувся третій завершальний етап «Конкурсу Стартапів – 2023», в рамках якого 12 бізнес-ідей отримали фінансову підтримку на започаткування або розвиток власної справи! Відтак, переможці невдовзі отримають  від 50 до 100 тисяч гривень.

За результатами оцінювання бізнес-планів, презентацій та захисту проєктів у «Конкурсі стартапів 2023» переможцями визнано:

1. Бонда Михайло Васильович - Організація домашньої міні-молочної ферми,  виробництво екологічно чистої молочної продукції.

2. Дуб Юлія Іванівна – Створення «Майстерні свічковаріння» в арт-просторі «Ліс» у місті Ужгороді

3. Зейкан Іван Михайлович - “Zeikan Gardens” - вирощування органічної сільськогосподарської продукції, утворенням ягідного кооперативу.

4. Калинич Ірма Йосипівна  - "Нижня фійовка – відродження традиційних смаків багатонаціонального Закарпаття", виробництво крафтового продукту «айвовий сир» для магазинів у Закарпатській області.

5. Кльот Максим Михайлович - "Cпортивно-оздоровчі дитячо-підліткові табори з єдиноборств у Карпатах 2023-2024" Зимовий спортивно-оздоровчий табір з Бразильского Джиу Джитсу у м. Виноградів.

6. Путрашик Катерина Володимирівна – Проєкт «TranslationBoost» - переклад та лінгвістичні послуги, надання безкоштовних перекладацьких послуг для соціальних закладів області або інших благодійних проектів.

7. Савченко Ірина Петрівна - Надання інноваційних та високоякісних послуг у сфері веб-дизайну та графічного дизайну.

8. Синичка Василина Петрівна – Продовольчий магазин "Крамниця крафтових виробників" в місті Ужгород з товарами виробників закарпатської продукції.

9. Станчак Вероніка Андріївна – Розвиток сімейної мастерні Lay Botle, що виготовляє посуд і декор з використаних скляних пляшок.

10. Степанова Кристина Геннадіївна - Відкриття підприємницької діяльності з надання юридичних та інформаційно-консультаційних послуг. Створення сайту правової допомоги , на якому будуть в вільному доступі актуальні зразки різних документів, заяв, договорів, довідкова інформація.

11. Травіна Ксенія Володимирівна – Відкриття тренінгового центру « Школа флористики » - нові можливості для жінок - проведення флористичних курсів для жінок різних категорій професійними флористами з метою допомогти їм працевлаштуватись або ж опанувати себе в новій діяльності для подальшого створення свого бізнесу.

12. Циганок Яна Едуардівна – Придбання швейної машини Jack JK-T1900GS-D для виконання закріпки, що дозволить збільшити обсяг виробництва 400 тис. грн на рік до 500 тис. грн. на рік. тобто на 25%.

Цьогоріч розмір бюджету Конкурсу становив 1 224 000 гривень, під час засідання комісії з ініціативи заступника голови Закарпатської ОВА Василя Іванчо погоджено у 2024 році збільшити фінансування «Конкурсу Стартапів» вдвічі, тобто до 2,5 млн. грн.

Своєю чергою, команда АРР «Закарпаття» вітає всіх переможців цьогорічного Конкурсу, бажаємо успішної реалізації всіх бізнес-ідей та розвитку у підприємницькій діяльності. Також висловлюємо вдячність членам комісії за об’єктивне оцінювання кожного учасника, фахові рекомендації та допомогу на всіх етапах Конкурсу.

Довідково: Конкурс організовано за ініціативи департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА та Центру підтримки підприємництва Закарпаття. «Конкурс Стартапів» фінансується Закарпатською обласною радою.