Давні традиції в новому форматі:

#BokoRUSH #TremBITA #ViL

про проєкт

«Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL» - проєкт в межах конкурсу «Малі міста – великі враження» Міністерства Культури України.

Загальна мета – підвищення туристичної привабливості окремих населених пунктів та Міжгірського району в цілому шляхом промоції традиційних культурних особливостей краю. Проєкт спрямовано на створення сучасної «обгортки» та привернення уваги до унікальної культурної особливості Міжгірщини – діяльності бокорашів (плотогонів), музичного інструменту трембіти та символу тварини, вола, які в свій час були вагомою частиною культурного та соціально-економічного розвитку населених пунктів Синевир, Колочава та Міжгір’я. Проєктом на трьох локаціях Міжгірщини встановлено три артоб'єкти-фотозони: #BokoRUSH #TremBITA #ViL. Запрошуємо усіх зробити фото з кожною та викласти у соцмережі з відповідними гештеґами.

Бюджет проєкту - 460 000 грн

Партнери: Міжгірська селищна рада, Колочавська сільська рада, Синевирська сільська рада.

17 листопада 2019 року відбудеться презентація арт-об'єктів фотозон на міжгірщині

Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради повідомляє, що в рамках проєкту «Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL» (в межах конкурсу «Малі міста – великі враження» Міністерства Культури України) 17 листопада 2019 р. відбудеться презентація трьох артоб'єктів-фотозон на Міжгірщині.

Зокрема:

  • 11:00 смт. Міжгір'я (на в'їзді біля стели) фотозона "Міжгірський віл";

  • 13:00 Синевирський перевал 1, фотозона "Долоня бокораша";

  • 15:00 с. Колочава, фотозона "Ліс трембіт".

Запрошуємо до участі всіх охочих! Приходьте з друзями, рідними, дітками та навіть домашніми улюбленцями)) Робіть фото, виставляйте в соцмережі та набирайте купу лайків!

Будемо раді вас бачити!

АРР «ЗАКАРПАТТЯ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ДИЗАЙНЕРСЬКИХ МАКЕТІВ

В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ДАВНІ ТРАДИЦІЇ В НОВОМУ ФОРМАТІ: #BokoRUSH #TremBITA #ViL»


Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради, оголошує про початок Конкурсу на кращий детальний дизайнерський макет в рамках проєкту «Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL» (в межах конкурсу «Малі міста – великі враження», Міністерства Культури України)

Запрошуємо до участі креативних людей, дизайнерські студії різних типів, рекламні агенції та інші творчі об’єднання, колективи і т.д..

Для участі у Конкурсі необхідно до 13 вересня 2019 року (включно) подати Конкурсний проєкт на електронну адресу Організатора (office@arr.com.ua). Конкурсний проєкт учасника за формою, встановленою АРР «Закарпаття» включає наступні документи:

- заявка на участь за встановленою формою (див. Положення);

- копія установчого документа ініціатора;

- детальний дизайнерський макет, який відповідає Технічному завданню Конкурсу.

Один ініціатор має право подати не більше трьох макетів фотозон (відповідно один макет для однієї тематичної фотозони).

Пакет документів необхідно надсилати на електронну адресу Організатора одним листом у сканованому вигляді, кожен документ окремим файлом (формат PDF).

Положення про Конкурс, всі необхідні умови конкурсу, зразки Заявок, Технічне завдання конкурсу можна знайти за посиланням внизу.


Телефони для консультацій: (050) 594-73-80 (Наталія Радівілова).

Положення про конкурс.docx

положення про конкурс


Заявка.docx

заявка на участь


Технічне завдання.docx

технічне завдання