Відео

В межах проєкту «Підтримка та розвиток туристичного потенціалу Міжгірщини» на в'їзді в смт. Міжгір'я АРР "Закарпаття" встановило оновлену стелу та облаштувало бруківкою майданчик для подальшої організації тут Міжгірською селищною радою місця дозвілля. Відкриття відбулося 19 грудня 2020 року.


29 листопада АРР "Закарпаття" урочисто відкрило арт-об'єкт "Серце Сент-Міклоша" біля однойменного замку в смт. Чинадієво в межах проєкту «Збереження Середнянського замку та замку Сент-Міклош».


24 жовтня АРР "Закарпаття" урочисто відкрило арт-об'єкт "Середнянський замок" біля однойменної історичної пам'ятки архітектури в межах проєкту «Збереження Середнянського замку та замку Сент-Міклош».


Відкриття мініскульптури біля Квасова в межах проєкту "Salt Road".


Відкриття мініскульптури у Виноградові в межах проєкту "Salt Road".


Відкриття мініскульптури в смт. Королево в межах проєкту "Salt Road".


Відкриття мініскульптури в Хусті в межах проєкту "Salt Road".


Відкриття мініскульптури у Вишкові в межах проєкту "Salt Road".


Конкурс стартапів 2020 завершено.


Історія однієї з переможців Конкурсу стартапів 2019.


Проморолик Конкурсу стартапів 2020.

В рамках проєкту "Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL" Конкурсу "Малі міста - великі враження" Міністерства Культури України" відбулася презентація арт-об'єкту #BokoRUSH. Знаходиться фотозона на Синевирському перевалі.

В рамках проєкту "Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL" Конкурсу "Малі міста - великі враження" Міністерства Культури України" відбулася презентація арт-об'єкту #ViL. Знаходиться фотозона на в'їзді в селище Міжгір'я.

Презентаційний ролик про інвестиційні можливості Закарпаття.

Виноробна галузь Закарпаття у всій своїй красі.

Чудове відео про притулок для ведмедів та озеро Синевир - невід'ємні атрибути Міжгірщини туристичної. Дивіться, та поширюйте серед друзів іноземців, адже це ще одна англомовна робота за участі Александра Стемпа.

Ще одне відео про те, наскільки колоритним є Закарпаття. Пересічний турист з іншого регіону України навряд чи хочаби щось зрозуміє, і це робить Срібну землю ще цікавішою.

Еко-продукція, вражаюча природа, добрі люди та неймовірні враження - це все може отримати вся ваша родина, адже на Закарпатті можна знайти щось цікаве як дитині, так і кожному дорослому.

Закарпатська кухня відзначається широким різномаїттям смаків. Від гострого бограчу, до ніжних кнедлів чи гомбовців - все це оригінальні страви, котрі варто скуштувати кожному туристу.

Величезне різномаїття фестивалів Закарпаття в одному ролику! Подивіться, приїдьте, спробуйте! :)

За кількістю та різноманітністю видів активного туризму у співвідношенні на загальну площу, Закарпаття є безперечним лідером! Переконайтесь в цьому, переглянувший цей ролик. І так, краще діяти, а не мріяти ;)

Великий друг Закарпаття Александр Стемп розповів про враження від Ужгороду! Ось яким бачить обласний центр пересічний англієць.