робочі зустрічі

5 листопада 2020 р. АРР "Закарпаття" долучилося до Марафону проєктів українських бенефіціарів, що був організований Українським інститутом міжнародної політики.

В межах заходу українські стейкголдери вперше на національному рівні презентували свої проєкти, розповіли про досвід транснаціонального співробітництва, поділилися першими здобутками та очікуваннями щодо реалізації подальших ініціатив на регіональному рівні.

АРР "Закарпаття", зі свого боку, презентувало одразу два проєкти, один з яких - Tid(y)Up (Низький рівень пластику від джерела до моря: комплексний план дій щодо ліквідації забруднення пластиком річок Тиса та Дунай).

4 листопада під час онлайн-конференції в межах проєкту "Низький рівень пластику від джерела до моря: комплексний план дій, щодо ліквідації забруднення пластиком річок Тиса та Дунай" вкотре обговорили стратегічно важливі питання щодо якісної реалізації проєкту зі сторін кожного з партнерів-учасників.

Серед іншого торкнулися теми обміну досвідом кожної країни-учасниці в галузі моніторингу мікропластику у водних об’єктах та подальших кроків щодо реалізації проєкту.

В межах заходу кожна країна презентувала:

  • свій досвід, короткий огляд характеристик річок, включаючи морфологічні;

  • дослідження та їхню кількість щодо морфології мікропластику в річках Дунай, Тиса та їхніх притоках;

  • обладнання, яке було використано для відбору проб, його переваги та призначення;

  • обладнання, що було використано для аналітики, його доцільність та переваги.

Учасники конференції обґрунтували мету проведення та локації досліджень.

Нашу "Систему моніторингу поверхневих вод басейну Верхньої Тиси" ми презентували з експертом з Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Остапом Цапуличем.

21 вересня 2020р. відбулася стартова конференція проєкту "Низький рівень пластику від джерела до моря: комплексний план дій щодо ліквідації забруднення пластиком річок Тиса та Дунай" в межах Danube Transnational Programme.

Під час онлайн-зустрічі менеджерки АРР "Закарпаття" обговорили з партнерами план дій, робочі моменти та анонсували початок реалізації проєкту.