новини проєкту

школи тячівщини отримали комп'ютерне обладнання

15 жовтня відбувся робочий візит в межах проєкту “Virtual Lab” у зв’язку із закупівлею комп’ютерної техніки для Нижньоапшанської загальноосвітньої школи І-III ступенів та Солотвинського ліцею-інтернату імені М.Емінеску з румунською мовою навчання.

Завдяки проєкту ці навчальні заклади поповнили свої класи 18 комп’ютерами , інтерактивною дошкою, проєктором, БФП (багатофункціональний пристрій) та іншим обладнанням, необхідним для якісного сучасного шкільного навчання.

Сума закупівель склала більше ніж пів мільйона гривень.

Разом з тим провели робочу зустріч в Тячівській районній державній адміністрації, де відбулося підписання договору про виконання ремонтних робіт в Солотвинському ліцеї, а також обговорили питання підготовки до тренінгів із програмування у середовищі SCRATCH для вчителів Тячівського району.

відбулася стартова пресконференція

Презентація проєкту "Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії" відбулася 21 травня за участі менеджерів АРР "Закарпаття", партнерів та представників ЗМІ.

В процесі заходу обговорили особливості реалізації проєкту, перспективи інноваційного розвитку освіти в школах Тячівського району.

Серед іншого директор АРР "Закарпаття" Михайло Данканич зазначив, що зачатки проєкту з’явилися 4-5 років, коли виникла ідея навчити дітей мові програмування Scratch. Сам проєкт «Virtual Lab» був написаний на початку 2018 року, після чого слідували два роки очікувань на відповідь грантодавця, і наприкінці 2019 року отримали позитивну відповідь, що проєкт пройшов.