стартова конференція

пресанонс стартової конференції

12 грудня 2019 р. (четвер) у м. Хуст відбудеться стартова конференція проєкту

«Відновлення туристичної привабливості історичного «Соляного Шляху»»

Проєкт реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проєкту є дослідження та відновлення історичного «Соляного Шляху» - стародавнього маршруту, який зараз охоплює територію Закарпатської області (Україна) та області Сабольч-Сатмар-Берег (Угорщина). Реалізація створить передумови для збереження спільної історичної та культурної спадщини цільових регіонів, а також для проведення спільного дослідження шляху та промоції нового туристичного маршруту.

Загальний бюджет становить 382 918,23 Євро, внесок ЄС - 344 626,40 Євро, термін реалізації -12 місяців.

Головним бенефіціаром є КП «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради», партнери проєкту - Виконавчий комітет Хустської міської ради та Соболч-Сотмар-Берег «Обласне регіональне агентство розвитку і охорони навколишнього середовища».

Участь у конференції братимуть:

Рівіс Михайло Михайлович – голова Закарпатської обласної ради;

Кащук Володимир Павлович – Хустський міський голова;

Білецький Мирослав Золтанович – депутат Закарпатської обласної ради;

Представники наукової спільноти, туризму, громадські організації, та ін.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ

Початок заходу, який є відкритим для журналістів, об 11:30 (реєстрація) в готельно-розважальному комплексі V&P за адресою: місто Хуст, вулиця Петенька, 5.

Організатори забезпечують проїзд з Ужгорода до Хуста та назад. Для участі необхідно попередньо зареєструватися до 12:00 середи 11.12.2019 р.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/38omXoT

Контактна особа: Цімболинець Анна

Тел.: +380500757483