KnowING

Робоча зустріч в рамках проекту "KnowING IPR"

Починаючи з липня 2018 року Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради реалізовує проект під назвою «KnowING IPR» Підтримка інновацій в Дунайському регіоні завдяки інженерії знань та управлінню інтелектуальною власністю. Проект ведеться під керівництвом Факультету інформаційних технологій м. Нове Место (Словенія) та за участі 18 інших партнерів з 16 країн Дунайського регіону.

12 березня 2019 року в рамках даного проекту відбулася зустріч з представниками підприємців, юридичних компаній та освітніх закладів, що мала на меті аналіз поточного стану ПІВ в Україні. На зустрічі було висвітлено та обговорено такі важливі питання, як: рівень застосування та обізнаності про права інтелектуальної власності; актуальність використання ПІВ для українських підприємств; порядок використання, стан та практичне виконання законодавства про ПІВ та інновації; ступінь розвитку інституцій, що можуть надавати послуги у сфері інтелектуальної власності; рівень культури ставлення суб’єктів підприємницької діяльності до промислових ідей, інновацій, новітніх технологій тощо.

Для довідки:

Основна мета KnowING IPR полягає в об'єднанні та використанні існуючих інноваційних знань та розширенні можливостей співпраці на основі ширшого використання такого інструменту як права інтелектуальної власності (ПІВ). Основним результатом KnowING IPR є практичне рішення у вигляді онлайн-платформи Knowing Hub з відкритим доступом, що забезпечує вилучення знань з патентних та інших баз даних, розширеної аналітики та навчання для використання та управління ПІВ .

Більш детальну інформацію про проект можна знайти за посиланням: http://www.interreg-danube.eu/approved-projects/knowing-ipr