Давні традиції в новому форматі:

#BokoRUSH #TremBITA #ViL

17 листопада 2019 року відбудеться презентація арт-об'єктів фотозон на міжгірщині

Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради, повідомляє, що в рамках проєкту «Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL» (в межах конкурсу «Малі міста – великі враження», Міністерства Культури України) 17 листопада 2019 р. відбудеться презентація трьох арт-об'єктів фотозон на Міжгірщині.

Зокрема:

  • 11:00 смт. Міжгір'я (на в'їзді біля стели) фотозона "Міжгірський віл";

  • 13:00 Синевирський перевал 1, фотозона "Долоня бокораша";

  • 15:00 с. Колочава, фотозона "Ліс трембіт".

Запрошуємо до участі усіх бажаючих! Приходьте з друзями, рідними, дітками та домашніми улюбленцями)) Робіть фото, виставляйте в соцмережі, та набирайте купу лайків!

Будемо раді вас бачити!

АРР «ЗАКАРПАТТЯ» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС ДИЗАЙНЕРСЬКИХ МАКЕТІВ

В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ДАВНІ ТРАДИЦІЇ В НОВОМУ ФОРМАТІ: #BokoRUSH #TremBITA #ViL»


Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради, оголошує про початок Конкурсу на кращий детальний дизайнерський макет в рамках проєкту «Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL» (в межах конкурсу «Малі міста – великі враження», Міністерства Культури України)

Запрошуємо до участі креативних людей, дизайнерські студії різних типів, рекламні агенції та інші творчі об’єднання, колективи і т.д..

Для участі у Конкурсі необхідно до 13 вересня 2019 року (включно) подати Конкурсний проєкт на електронну адресу Організатора (office@arr.com.ua). Конкурсний проєкт учасника за формою, встановленою АРР «Закарпаття» включає наступні документи:

- заявка на участь за встановленою формою (див. Положення);

- копія установчого документа ініціатора;

- детальний дизайнерський макет, який відповідає Технічному завданню Конкурсу.

Один ініціатор має право подати не більше трьох макетів фотозон (відповідно один макет для однієї тематичної фотозони).

Пакет документів необхідно надсилати на електронну адресу Організатора одним листом у сканованому вигляді, кожен документ окремим файлом (формат PDF).

Положення про Конкурс, всі необхідні умови конкурсу, зразки Заявок, Технічне завдання конкурсу можна знайти за посиланням внизу.


Телефони для консультацій: (050) 594-73-80 (Наталія Радівілова).

Положення про конкурс.docx

положення про конкурс


Заявка.docx

заявка на участь


Технічне завдання.docx

технічне завдання