Відео

Проморолик Конкурсу стартапів 2020.

В рамках проєкту "Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL" Конкурсу "Малі міста - великі враження" Міністерства Культури України" відбулася презентація арт-об'єкту #BokoRUSH. Знаходиться фотозона на Синевирському перевалі.

В рамках проєкту "Давні традиції в новому форматі: #BokoRUSH #TremBITA #ViL" Конкурсу "Малі міста - великі враження" Міністерства Культури України" відбулася презентація арт-об'єкту #ViL. Знаходиться фотозона на в'їзді в селище Міжгір'я.

Презентаційний ролик про інвестиційні можливості Закарпаття.

Виноробна галузь Закарпаття у всій своїй красі.

Чудове відео про притулок для ведмедів та озеро Синевир - невід'ємні атрибути Міжгірщини туристичної. Дивіться, та поширюйте серед друзів іноземців, адже це ще одна англомовна робота за участі Александра Стемпа.

Ще одне відео про те, наскільки колоритним є Закарпаття. Пересічний турист з іншого регіону України навряд чи хочаби щось зрозуміє, і це робить Срібну землю ще цікавішою.

Еко-продукція, вражаюча природа, добрі люди та неймовірні враження - це все може отримати вся ваша родина, адже на Закарпатті можна знайти щось цікаве як дитині, так і кожному дорослому.

Закарпатська кухня відзначається широким різномаїттям смаків. Від гострого бограчу, до ніжних кнедлів чи гомбовців - все це оригінальні страви, котрі варто скуштувати кожному туристу.

Величезне різномаїття фестивалів Закарпаття в одному ролику! Подивіться, приїдьте, спробуйте! :)

За кількістю та різноманітністю видів активного туризму у співвідношенні на загальну площу, Закарпаття є безперечним лідером! Переконайтесь в цьому, переглянувший цей ролик. І так, краще діяти, а не мріяти ;)

Великий друг Закарпаття Александр Стемп розповів про враження від Ужгороду! Ось яким бачить обласний центр пересічний англієць.